טיק טיים שעוני יוקרה
מרכז שירות והזמנה: 054-8452098
phone4, phone, contact, telephone, support, call
שעוני יוקרה
במחיר הזול בישראל
לסיטונאות
צרו איתנו קשר
שליח חינם עד הבית
עד 2 ימי עסקים
TikTime

שעומים לגבר מותגים

שעונים בסיטונאות הם לרוב השעונים הזולים ביותר, מאחר והם נמכרים בכמויות גדולות יותר. באתר חנות TikTime  תוכלו למצוא שעונים לגבר מותגים אשר נמכרים בסיטונאות או ליחידים במחירים הטובים ביותר בישראל.

 

כאשר רוכשים שעונים בסיטונאות חשוב לשים לב לאיכות השעונים ולמקוריות שלהם. ברחבי העולם נמכרים אלפי שעונים מזויפים, לכן יש להיזהר כאשר נתקלים במכירה של שעונים לגבר מותגים מובילים ולוודא כי אכן הם מקוריים. ישנם דרכים שונות לדעת האם מדובר בשעון מקורי או מזויף, כאשר לרוב אם מדובר בשעון אשר אינו מקורי הוא יימכר בדוכן ברחוב או בשוק. שעונים בסיטונאות יכולים להיות מזויפים בדיוק באותה מידה כמו שעונים הנמכרים ליחידים, אך כמובן שכאשר רוכשים שעונים בסיטונאות הנזק יכול להיות חמור יותר.

 

שעונים לגבר מותגים אשר נמכרים באופן מקורי לרוב מגיעים עם אחריות של בין שנה ועד מספר שנים, תלוי ביצרן השעונים. אחריות היא מאוד חשובה ברכישה של שעונים לגבר מותגים מאחר ושעונים עשויים להינזק בקלות. כאשר רוכשים שעון יש לבדוק בדיוק מה האחריות כוללת, מאחר וכל יצרן מעניק אחריות לנזקים שונים. למשל היצרן עשוי לתת אחריות במקרים של קרע לרצועה או סדק בזכוכית, אך לא במקרה של אובדן או גניבה של השעון.

 

מחפשים לרכוש שעונים לגבר מותגים מובילים במחירים המשתלמים ביותר בארץ ? מבחר שעונים בסיטונאות או ליחידים ניתן למצוא בארת TikTime – בקרו אצלנו עוד היום.

 
 

כל הזכויות שמורות TikTime - חנות שעוני יוקרה לגבר ולאשה ומותגים

FacebookGoogle+Twitter