שעונים לגבר מותגים
שעונים לגבר מותגים

שעונים בסיטונאות הם לרוב השעונים הזולים ביותר, מאחר והם נמכרים בכמויות גדולות יותר. באתר חנות TikTime  תוכלו למצוא שעונים לגבר מותגים אשר נמכרים בסיטונאות או ליחידים במחירים הטובים ביותר בישראל.

 

רכישת שעונים בסיטונאות שונה מאשר רכישת מחברות שעונים - חשוב לשים לב לאיכות השעונים ולמקוריות שלהם. ברחבי העולם נמכרים אלפי שעונים מזויפים, לכן יש להיזהר כאשר נתקלים במכירה של שעונים לגבר מותגים מובילים ולוודא כי אכן הם מקוריים. ישנם דרכים שונות לדעת האם מדובר בשעון מקורי או מזויף, כאשר לרוב אם מדובר בשעון אשר אינו מקורי הוא יימכר בדוכן ברחוב או בשוק. שעונים בסיטונאות יכולים להיות מזויפים בדיוק באותה מידה כמו שעונים הנמכרים ליחידים, אך כמובן שכאשר רוכשים שעונים בסיטונאות הנזק יכול להיות חמור יותר.
 

מותגים מובילים - שעונים לגבר  ברמת האיכות הגבוהה בישראל. 

שעונים לגבר מותגים אשר נמכרים באופן מקורי לרוב מגיעים עם אחריות של בין שנה ועד מספר שנים, תלוי ביצרן השעונים. אחריות היא מאוד חשובה ברכישה של שעונים לגבר מותגים מאחר ושעונים עשויים להינזק בקלות. כאשר רוכשים שעון יש לבדוק בדיוק מה האחריות כוללת, מאחר וכל יצרן מעניק אחריות לנזקים שונים. למשל היצרן עשוי לתת אחריות במקרים של קרע לרצועה או סדק בזכוכית, אך לא במקרה של אובדן או גניבה של השעון.

 

אילו מותגים אנחנו מוכרים באתר טיק טיים?
 

בטיק טיים תוכלו למצוא מגוון רחב של מותגים לשעוני גברים - החל מבחירת שעוני מייקל קורס לגברים ולנשים ועד לשעוני יוקרה אחרים.

אנחנו עושים הכל בכדי שאתם תוכלו ליהנות ממבחר רב של שעוני יוקרה לגבר במבצע שמתחדש מדי שבוע.

 

מחפשים לרכוש שעונים לגבר מותגים מובילים במחירים המשתלמים ביותר בארץ ? מבחר שעונים בסיטונאות או ליחידים ניתן למצוא בארת TikTime – בקרו אצלנו עוד היום.

תוכלו להסתכל גם בקולקצייה של שעוני tissot באתר.

 

 

 

כל הזכויות שמורות TikTime - חנות שעוני יוקרה לגבר ולאשה ומותגים

FacebookGoogle+Twitter